תוצאות ההצבעה – מצעד הספרים תשע"ז


יריד החקר המדעי תשע"ז

במסגרת פרויקט החקר של תלמידי שכבת ו' נבחרה העבודה בנושא "השפעת טמפרטורת המגנט על כוח המשיכה שלו" שביצעו התלמידים: יהב בצון , לינוי מנשה , נודר פבליאשוילי ואור קמק מכיתה ו'1, לייצג את בית ספרנו ביריד החקר המחוזי שנערך ביום חמישי האחרון (23.3.17) .

התלמידים הפגינו ידע ובקיאות וייצגו את בית הספר בכבוד רב, יישר כח!

אנו שמחים לבשר כי העבודה נבחרה לייצג את המחוז ביריד הארצי לעבודות חקר במדע וטכנולוגיה!פרויקט גלויה לעיר

השנה זו השנה השישית בה מתקיים פרויקט "גלויה לעיר". הפרויקט מיועד לכיתות ד' בעיר, הלומדות על העיר פ"ת במסגרת שיעורי מולדת. התלמידים מציירים גלויה לעיר פ"ת, כאשר הנושא משתנה מידי שנה. השנה הנושא היה: "שירה גלויה". התלמידים התבקשו לשלב ביצירה שירים שכתבו משוררים על העיר פ"ת. גם הטכניקה הייתה ייחודית השנה, הגלויה נעשתה בסגנון הפופ-אפ (חלון קופץ). כל בי"ס שלח 12 עבודות ומתוכן נבחרה עבודה אחת שצוינה לשבח על השקעה וחשיבה יצירתית. העבודה של אופיר חדד, מכיתה ד'1, נבחרה לייצג את בית ספרנו. כל הילדים שהעבודות שלהם נשלחו, הוזמנו להשתתף בטקס הסיום של הפרויקט, שהתקיים ביום שני השבוע (20.3.17), בקריית המוזיאונים בעיר. כל העבודות מוצגות בתערוכה מרהיבה, וניתן לבקר בה ביום שבת הקרוב 25.3.17 בין השעות 10:00-14:00.תלמידי פרויקט "schools online" בביקור  בבי"ס "מזרעה"

הגלויה של התלמידה אופיר חדד, מכיתה ד'1, 

שנשלחה לתערוכה העירונית 

"גלויה לעיר" של הארכיון והמוזיאון לתולדות פ"ת, 

נבחרה לקשט את ההזמנה לטקס הסיום של הפרויקט.

אנו גאים בה.מקהלת ביה"ס בכנס מקהלות תשע"ז

בית ספר שיפר - משחק בסימן קריאה

המשחק והספר מהווים יסודות המארגנים את החיים הלימודיים והרגשיים – התנהגותיים בתפיסת בית-ספר ``שיפר``. לתפיסה חינוכית-ערכית זו נגיעה לכל היבט בהוויה הבית ספרית, והיא מאפשרת מתן מענה לסוגיות פדגוגיות, חברתיות וייעוציות שונות באורח המושרש בתרבות הארגונית, במדיניות ההנהלה, בתהליכים הארגוניים, בדפוסי התקשורת, בתהליכי קבלת ההחלטות ובפתרון בעיות בבית הספר.


מרחבים כיתתיים